2020 Güncel koltuk yıkama bölgelerimiz

İstanbul koltuk yıkama
İstanbul Koltuk Yıkama Hizmete Başladı.
Ağustos 4, 2018

2020 Güncel koltuk yıkama bölgelerimiz

Koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz bölgeler

Osmanlı koltuk yıkama İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermektedir. Kurulduğumuzdan bugüne kadar servis ücreti almadan hizmet vermeye gayret ettik. Bu doğrultuda yakıt maliyetlerini düşürmek amacı ile bir çok ilçeye ofis ya da mobil ekipler konuşlandırarak sizlere hızlı ve ekonomik hizmet vermeye gayret ettik.

Tuzla’dan Hadımköy’e, Avcılardan Pendik sınırlarına kadar fiyat farksız koltuk temizleme hizmeti vermeye devam ederken bir çok İstanbul ilçesinde de ofisler açmaya devam ettik.

Beylikdüzü koltuk yıkama ofisi

Beylikdüzü OSB bölgesinde açmış olduğumuz ofisimizle sizlere artık daha yakınız. Müşterilerimiz haftanın 7 günü bize ulaşarak hizmet alma talebinde bulunabilirler. Koltuk yıkama Beylikdüzü hizmetimizden çevre ilçelerdeki müşterilerimizde yararlanabilmektedir.

Ataşehir koltuk yıkama ofisi

Tüm ofislerimizde olduğu gibi Ataşehir koltuk yıkama şubemizde kesintisiz hizmet vermektedir. Esnek çalışma saatlerimizle mesai saatleri dışı da dahil olmak üzere hizmet veriyoruz. Teknolojinin ulaştığı son makineler ile koltuklarınız tertemiz olacak.

Üsküdar koltuk yıkama ofisi

Profesyonel makineleri ve tecrübeli personelleri ile Üsküdar koltuk yıkama ofisimiz hizmetinizde. Koltuk, yatak, sandalye ve stor perde yıkama ihtiyaçlarınız da bizi arayarak derinlemesine temizlikle tanışabilirsiniz.

Halkalı koltuk yıkama ofisi

Atakent’te açmış olduğumuz halkalı koltuk yıkama ofisimiz tüm sitelere her türlü yerinde yıkama hizmetini sunmaktadır. Koltuk yıkama yaptırmayı düşünen herkes koltuklarını bize güvenle teslim edebilir. En ufak sorunda dahi ücretsiz tekrar servis göndermekteyiz.

Ya Fiyatı?

Gelelim en merak edilen konuya; koltuk yıkama ne kadar? Fiyatlar neye göre belirleniyor? Standart koltuk takımlarının yıkama fiyatları genellikle 150₺ tutuyor. Bazı küçük köşelerde ve özel boyutlu koltuklarda fiyatlar farklılık gösterebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir