Kış aylarında koltuk yıkama yapılır mı?

Müşterilerimizden sıkça gelen sorulardan biri kışın koltuk yıkanıp yıkanmayacağıdır. Biz Osmanlı koltuk yıkama olarak yılın 12 ayı koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Teknolojiimiz en soğuk havalarda dahi koltuk temizleyebilecek kapasitededir.

Yazın koltuklarınız ortalama olarak 4 saatte kururken kış aylarında bu süre 6-8 saat arasında değişkenlik gösterebilir. Yani her koşulda yıkama yapılan gün koltuklarınızı sorunsuzca kullanabilirsiniz. Çok nadir durumlar vardır ki bu zamanlarda bir ihtimal koltuklarınızı aynı gün kullanamayabilirsiniz. Bu durumlara örnek vermek gerekirse çok fazla zamandır temizlik görmemiş ve tek yıkama ile temizlenemiyecek koltuklarınıza ikinci bir işlem uygulanmaktadır. Bu işlem sonucu koltuklarınız normalinden biraz daha fazla ıslak kalmakta ve aynı gün kurumamaktadır. Bunun haricindeki tüm durumlarda koltuklarınız aynı gün kullanımınıza hazır olucaktır.

Biz Osmanlı firması olarak sizlerin konforunu ve hijyeninizi düşünmekteyiz. Bu nedenler her mevsim sorunsuzca koltuklarınızı temizleyebilmekteyiz. Kirli işleri bize bırakın.