İstanbul Koltuk Yıkama Hizmete Başladı.

Beylikdüzü Koltuk Yıkama
Beylikdüzü koltuk yıkama 02125100311 Koltuk yıkama fiyatları
Mart 30, 2018

İstanbul Koltuk Yıkama Hizmete Başladı.

İstanbul koltuk yıkama

İstanbul koltuk yıkama

İstanbul Koltuk Yıkama

İstanbul’un en eski ve ilk koltuk yıkama firması olan https://istanbulkoltukyikama.com tekrardan yayın hayatına başladı. Ev temizliği alanında bir çok hizmet sunan firma ilk etapta 4 şube ile hizmet vermektedir. Özellikle koltuk temizleme alanında Profesyonel olarak 20 yıldır hizmet verilmektedir.

İstanbul koltuk yıkama

İstanbul koltuk yıkama

Koltuk yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama hizmeti evlerde verilmektedir. Hizmet Profesyonel makineler ve ithal yıkama şampuanlarıyla sunulmaktadır. İstanbul koltuk yıkama bünyesinde bulunan 4 mobil hizmet servisi ile her türlü koltuk temizliği taleplerine cevap verebilmektedir. Koltukların temizlenme şekli kumaşların cinslerine göre değişkenlik göstermektedir. Buharlı koltuk yıkama, kuru köpük koltuk yıkama ve sulu sistem koltuk yıkama hizmetlerini evlerinize getiriyoruz.

Nasıl yapılır?

Koltuk yıkama sanayi tipi makineler ve özel döşeme temizliği malzemeleri ile yapılmaktadır. Her ev hanımının kendine özgü koltuk temizleme yöntemi bulunmaktadır. Maalesef bu yöntemler koltukların temizlenmesi için yeterli değildir. Koltuklarınızın gerçekten derinlemesine temizlenmesi için Profesyonel destek almalısınız. İstanbul koltuk yıkama şirketi bu desteği size sağlayabilecek tüm donanıma ve kalifiye personele sahip bir firmadır.

Başka hangi hizmetler var?

Yatak yıkama

Bu hizmetin amacı yataklarınızda bulunan her türlü mikrop, bakteri ve mite temizliğini yaparak sizlere sağlıklı yataklar sunmaktır. Yataklar en ekonomik fiyatlarla yerinde yıkanmaktadır. Çok kısa sürede hazır hale gelerek aynı gün kullanılması sağlanmaktadır. Tek kişilik, çift kişilik yatakların yanında bebek yatakları da yıkanabilmektedir. Yatak yıkama konusunda daha detaylı bilgiye https://istanbulkoltukyikama.com/hizmetlerimiz/yatak-yikama/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Sandalye Yıkama

Bu hizmeti genellikle iş yerleri tercih etmektedir. Cafe Restaurant tarzı işletmeler ve ofislerde çok fazla sandalye bulunmaktadır. Bunun yanında evlerde de sandalyeler bulunmaktadır. Tüm bu sandalyelerin temizlenmesi hizmetini İstanbul Koltuk Yıkama olarak verilmektedir. Sandalyeler bulundukları yerlerde temizlenmektedir. Temizlik işlemi tamamen Profesyonel olarak sunulmaktadır. Sandalye yıkama hakkında detaylı bilgiye https://istanbulkoltukyikama.com/hizmetlerimiz/sandalye-yikama/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Stor Perde Yıkama

Ev temizliğinde hangi hizmete ihtiyacınız olursa olsun İstanbul Koltuk Yıkama yanınızda. Uzman ekibi ile tüm temizlik işlerin Profesyonel olarak sizlere sunuyorlar. Stor Perde Yıkama hizmeti bunlardan sadece bir tanesidir. Stor perdeleriniz ya asılı oldukları yerde yada yerinden çıkarılarak fabrikamız da yıkanabilmektedir. Kendi imkanlarınız ile storları temizlemek oldukça zor olduğundan bir firmaya storları yıkatmak en mantıklı olanıdır. Stor perde temizliği hakkında daha detaylı bilgiye https://istanbulkoltukyikama.com/hizmetlerimiz/stor-perde-yikama/ linkine tıklayarak ulaşabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Araba Koltuğu Yıkama

Arabaların koltukları sık sık kirlenebilmektedir. Bilinçsiz yıkamalar temizliği daha zor hale getirmektedir. Araba koltuğu yıkama fiyatları bazı firmalar tarafından yüksek tutulduğu için kişiler kendi imkanları ile araçlarını temizlemeye çalışmaktalar. Biz en ekonomik fiyatlarla araç koltuklarını yıkıyoruz. Bu sayede sizler Profesyonel temizliğe kavuşuyorsunuz. Arabanızın markası ya da modeli önemli değil. Kumaşının cinsi önemli değil. İstanbul Koltuk Yıkama her cins kumaşı temizleyebilecek teknik donanıma sahiptir. Araç koltuk temizliği hakkında daha detaylı bilgiye https://istanbulkoltukyikama.com/hizmetlerimiz/arac-koltugu-yikama/ linkine tıklayarak ulaşabilir, kolayca araç koltuklarınızı temizletebilirsiniz.

İstanbul Koltuk Yıkama Şubeleri

İstanbul Koltuk Yıkama şirketi ilk etapta 4 şube ile koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Merkez ilçelerde bulunan bu 4 şube ile İstanbul genelinde koltuk yıkama hizmeti verilebilmektedir. Oturduğunuz yerin uzak olması yıkama yaptırmak için sorun teşkil etmemektedir. Servis ücreti almadan İstanbul’un tüm ilçelerine yıkama hizmeti verilebilmektedir. Eyüp, Fatih, Başakşehir ve Beylikdüzü şubeleri aracılığı ile tüm İstanbul’a tek fiyat üzerinden tüm hizmetler sunulabilmektedir. Bu eşsiz fiyat politikası sayesinden eşyalarınızı güvenle yıkatabilirsiniz. Gerçek bir temizlik firması ile çalışmanın ayrıcalığına kavuşabilirsiniz.

Şubelerin internet sayfalarına aşağıdaki linkler aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir