Yatak Temizleme 02125100311 02164601239 Garantili yatak temizleme

Zeytinburnu Koltuk Yıkama
Zeytinburnu Koltuk Yıkama 02125100311 En ucuz yıkama fiyatları
Mayıs 19, 2016
Beylikdüzü Koltuk Yıkama
Beylikdüzü koltuk yıkama 02125100311 Koltuk yıkama fiyatları
Mart 30, 2018

Yatak Temizleme 02125100311 02164601239 Garantili yatak temizleme

Yatak Temizleme

Bizler İstanbul genelinde hizmet vermekte olan modern bir yatak temizleme firması olarak yatak temizlemenin sıradan bir temizleme işi olmadığının tamamen farkındayız. Yatak yıkamak genel olarak bakıldığında koltuk yıkama içinden çok daha zor ve detaylıdır. Bunun nedeni yatakların kumaşlarının kir ve lekeler ile oldukça hızlı bir şekilde bütünleşiyor olmasıdır. Yatak temizleme işleminde izlenmesi gereken aşamalar ise şöyledir;
İlk olarak yatak yüzeyi özel deterjanlarımız ile karıştırmış olduğumuz su yardımıyla tamamen ıslatılmaktadır. Yatağın her yeri özel deterjanlı su ile ıslatıldıktan sonra leke ve kirlerin yumuşaması adına yaklaşık 10 dakika kadar beklenir. Kir ve lekelerin yumuşaması sağlandıktan sonra yok edilebilmeleri amacı ile fırçalama makinesi ile yatak yüzeyi büyük bir titizlik ve özen ile fırçalanır. Şayet fırçalamanın ardından çıkmayan leke ya da kirler bulunuyorsa üzerlerine özel olarak formüle edilmiş leke çıkarıcı ürünler kullanılır. Şayet leke kumaş ile tamamen bütünleşmemiş ise çıkacaktır. Ardından çok güçlü bir emiş gücüne sahip vakum makinemiz yardımı ile yatak yüzeyinde bulunan leke ve kirler makinenin haznesine çekilir. Bu işlem yatak yüzeyinin 5 cm ile 10 cm altındaki bütün kirleri su ile çekmek için yapılmaktadır. Son olarak yatağınız güzelce parfümlenerek size teslim edilir.
Hepimizin bildiği gibi yataklar ev tozu böcekleri olarak bilinen mite, küf ve mantarlar ve bakteriler gibi pek çok zararlı organizmanın yaşama ve üreme koşullarına oldukça uygundur. En kalın yorgan ve çarşaflar dahi bizleri mikro parçacıklardan koruyamamaktadır. Sıklıkla ortaya çıkan ev tozu böcekleri yataklarımızda milyon kadar yer alır ve alerjilere sebep olan dışkılar üretirler. Bu sebeple ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız mutlaka alanında uzman bir yatak yıkama ve temizleme firmasından yardım almanız gerekmektedir.

Yoruma kapalı.